Покажіть Ваш бізнес,

станьте ближчими до клієнтів

головна переваги портфоліо послуги і ціни контакти

UA

RU

Віртуальний 3D тур - це завжди відкриті двері Вашого бізнесу і крок на зустріч потенційним клієнтам.

В прямому сенсі "безмежне фото" яке дозволяє зануритись у всю свою глибину, вміло передає суть, образ і відчуття простору, створює точну і лаконічну характеристику стилю, наділяє глядача тими відчуттями, які викликає реальний інтер'єр та екстер'єр. Двома словами - ефект присутності. А поєднавши декілька таких "фото" можна провести незабутню екскурсію.

Ми не просто пропонуємо Вам інформативні фотографії - наша задача надати Вам працюючий маркетинговий інструмент для збільшення потоку клієнтів і прибутковості Вашого бізнесу.

Переваги і види публікацій віртуального 3D туру

3D тур Вашого закладу на сервісах Google пошук, карти, перегляд вулиць, мій бізнес.

Віртуальні 3D тури - сертифікований фотограф Google Street View (Перегляд вулиць). Ми публікуємо кругові панорамні фото пов'язуючи їх у тур.

І вже на початковому етапі пошуку сервіси Google показують основну інформацію про компанію: контакти, розташування та маршрут, графік роботи, фото і звичайно  віртуальну прогулянку.

Основною перевагою такої публікації є швидкий доступ та мобільність контенту - "зайти всередину і розгледіти все довкола" на відстані одного кліка, причому з будь-якого пристрою.

Оскільки сервіси Google взаємопов'язані, тому також немає різниці яким чином Вас шукають -  Google пошук, карти чи перегляд вулиць - двері Вашого закладу завжди відкриті.

3D тур Вашого закладу на сайті компанії.

На сайті власне публікується багатофункціональний віртуальний 3D тур, який має ряд переваг у порівнянні з туром на сервісах Google:

 • окрема інтернет-сторінка сучасного формату HTML, адаптивна на будь-яких пристроях (ПК, ноутбуки, планшети, смартфони), без проблем працює на яких завгодно браузерах, не потребує додаткових плагінів (flash player);
 • складений тур не потребує постійного технічного обслуговування, але в  будь-який момент тур можна переробити і доробити (оновити, добавити нові панорами, змінити керування тощо);
 • інтерактивне меню панорам, яке для зручності навігації можна розділити по категоріях в окремі групи;
 • панель  управління з кнопками керування туром;
 • різноманітні точки переходу між панорамами з унікальними ефектами;
 • інформативні кнопки у вибраних місцях які відкривають фотогалереї, текстові описи, відео-аудіо файли, посилання на сторінки веб-сайтів, переключення режимів день/ніч, літо/зима, кнопки соцмереж тощо;
 • поверховий план приміщення з маячками панорам, компасом і радаром - поточним місцем перебування глядача в турі;
 • звуковий та фоновий супровід з обраними музичними треками;
 • режим VR (virtual reality) робить можливим перегляд туру в окулярах віртуальної реальності.

Пакетне встановлення матеріалів "під ключ" згідно Ваших побажань. За потреби надамо безкоштовний хостинг і розмістимо тур на нашому сайті.

Потрібно тільки розмістити ссилку на віртуальний тур на якій завгодно сторінці сайту (галерея, фото, головна сторінка) наприклад так https://3dtour.if.ua/3d/ray.html або так 3D тур ЖК "Європейський Сіті", у вигляді фото - як на нашій сторінці портфоліо, або ж у вигляді фрейму:

Публікації 3D туру в соцмережах.

Сьогодні більшість з нас не уявляє свого життя без соцмереж, де цікава інформація та оригінальні ідеї набувають неймовірної популярності. Використовуйте соцмережі на повну - Ваша аудиторія не пройде мимо Вас. Давайте розглянем основні варіанти публікацій 3D турів:

 • можливість публікувати посилання на віртуальний тур і глядач по прямому переходу переноситься до перегляду;
 • публікація сферичних панорам в режимі перегляду 360 з мітками на картах, описами, позначеннями;
 • створення альбомів із пов'язаними фотографіями;
 • за допомогою спеціальних плагінів Thunderpenny або Woobox встановлюєм віртуальний тур в окремих вкладках меню Facebook (Головна, Дописи, ...., 3D тур);
 • сферичні панорами можна представити глядачеві як відеоролик-автотур (послідовне кругове обертання панорам) на YouTube. Такий ролик буде презентабельний на екранах телевізорів на рецепціях, у вестибюлях, біля інфобоксів тощо;
 • публікація сферичних панорам на YouTube в режимі перегляду 360;

 

На цьому далеко не кінець: аналогічними способами використовуємо інші соцмережі, групи в мессенджерах, електронні розсилки... Тут кому що ближче до душі.

Google+

Сфери актуального використання віртуальних 3D турів

Об'єкти нерухомості

При продажі чи оренді житла, бізнес-центрів, квартир, котеджів віртуальний тур здатен відмінно продемонструвати вигідне розташування і всі ракурси об’єктів. Клієнти вперше отримають об’ємний огляд без попередньго відвідування.

Готелі і мотелі

Затишні обстановки інтер’єрів номерів та ресторанів, хороший вигляд панорами з вікон, зручність конференц-залів - об’ємна демонстрація всіх переваг проживання спроможна справити вирішальне враження.

Ресторани, бари, кафе і бенкетні зали

Чим керуються люди коли вибирають місце де провести фуршет, затишно повечеряти, випити чашку кави чи провести час з друзями? Зазвичай це внутрішня атмосфера закладу зі своїми оригінальними рішеннями та особливостями. Але як відчути цю атмосферу на етапі пошуку? Панорами інтер’єрів ідеально вирішать дане питання.

Місця для проведення дозвілля та культурно-розважальні центри

Розважальні центри, ігрові кімнати, клуби, дискотеки, спортивні та фітнес центри, більярдні, салони краси, сауни.

Торговельні центри

Магазини і салони, автосалони.

Культурно-освітні центри

Музеї, театри, виставкові зали, навчальні заклади, конференції, презентації, семінари.

Лікувально-оздоровчі центри

Санаторії та пансіонати, бази відпочинку, стоматології, медичні центри, СПА-центри.

Туризм

Проведення екскурсій, визначні місця.

Промисловість та виробництво

Обладнання, технології та виробничий процес на відстані одного кліка

І ще багато інших сфер, де мабуть потрібно раз побачити і відчути.

головна переваги портфоліо послуги і ціни контакти
Віртуальні 3D тури та сферичні 360° панорами

Івано-Франківськ

(066) 803 8170

(096) 197 9888

info@3dtour.if.ua

Віртуальні 3D тури та сферичні 360° панорами
Віртуальні 3D тури та сферичні 360° панорами