головна переваги портфоліо послуги і ціни контакти

Покажіть Ваш бізнес,

станьте ближчими до клієнтів

Віртуальний 3D тур - це завжди відкриті двері Вашого бізнесу і крок на зустріч потенційним клієнтам.

В прямому сенсі "безмежне фото" яке позволяє зануритись у всю свою глибину, вміло передає суть, образ і відчуття простору, створює точну і лаконічну характеристику стилю, наділяє глядача тими відчуттями, які викликає реальний інтер'єр та екстер'єр. Двома словами - ефект присутності. А поєднавши декілька таких "фото" можна провести незабутню екскурсію. Привернувши увагу до свого закладу, справте остаточне враження на своїх клієнтів.

Ми не просто пропонуємо Вам інформативні фотографії - ми виконуєм комплекс інструментів медійної реклами, що однозначно забезпечить подальший розвиток Вашої компанії.

Де і як використати тур

3D тур Вашого закладу на сервісах Google пошук, карти, перегляд вулиць, мій бізнес.

Віртуальні 3D тури - сертифікований фотограф Google Street View (Перегляд вулиць). Ми публікуємо кругові панорамні фото пов'язуючи їх у тур.

І вже на початковому етапі пошуку в сервіси Google показуть основну інформацію про компанію: контакти, розташування та маршрут, графік роботи, фото і звичайно  віртуальну прогулянку.

Основною перевагою такої публікації є швидкий доступ та мобільність контенту - "зайти всередину і розгледіти все довкола" на відстані одного кліка, причому з будь-якого пристрою.

І оскільки сервіси Google взаємопов'язані, тому також немає різниці яким чином Вас шукають -  Google пошук, карти чи перегляд вулиць - двері Вашого закладу завжди відкриті.

Пошук

Карти

Мій Бізнес

3D тур Вашого закладу сайті компанії

На сайті власне публікується багатофункціональний віртуальний 3D тур, який має ряд переваг у порівнянні з туром на сервісах Google:

 • окрема інтернет-сторінка сучасного формату HTML, адаптивна на будь-яких пристроях (ПК, ноутбуки, планшети, смартфони), без проблем працює на яких завгодно браузерах, не потребує додаткових плагінів (flash player);
 • складений тур не потребує постійного технічного обслуговування, але в  будь-який момент тур можна переробити і доробити (оновити, добавити нові панорами, змінити керування тощо);
 • інтерактивне меню панорам, яке для зручності навігації можна розділити по категоріях в окремі групи;
 • панель  управління з кнопками керування туром;
 • різноманітні точки переходу між панорамами з унікальними ефектами;
 • інформативні кнопки у вибраних місцях які відкривають фотогалереї, текстові описи, відео-аудіо файли, посилання на сторінки веб-сайтів, переключення режимів день/ніч, літо/зима, кнопки соцмереж тощо;
 • поверховий план приміщення з маячками панорам, компасом і радаром - поточним місцем перебування глядача в турі;
 • звуковий та фоновий супровід з обраними музичними треками;
 • режим VR (virtual reality) робить можливим перегляд туру в окулярах віртуальної реальності.

Пакетне встановлення матеріалів "під ключ" згідно Ваших побажань. За потреби надамо безкоштовний хостинг і розмістимо тур на нашому сайті.

Потрібно тільки розмістити ссилку на віртуальний тур на якій завгодно сторінці сайту (галерея, фото, головна сторінка) наприклад так https://3dtour.if.ua/3d/villa-diva.html або так 3D тур ЖК "Європейський Сіті", у вигляді фото - як на нашій сторінці портфоліо, або ж у вигляді фрейму:

Публікації 3D туру в соцмережах

Сьогодні соцмережі стали невід'ємною частиною життя більшості з нас, цікава інформація та оригінальні ідеї набувають неймовірної популярності. Використовуйте соцмережі на повну - Ваша аудиторія не пройде мимо Вас. Давайте розглянем основні варіанти публікацій 3D турів:

 • можливість публікувати посилання на віртуальний тур і глядач по прямому переходу переноситься до перегляду;
 • публікація сферичних панорам в режимі перегляду 360 з мітками на картах, описами, позначеннями;
 • створення альбомів із пов'язаними фотографіями;
 • за допомогою спеціальних плагінів Thunderpenny або Woobox встановлюєм віртуальний тур в окремих вкладках меню Facebook (Головна, Дописи, ...., 3D тур);
 • сферичні панорами можна представити глядачеві як відеоролик-автотур (послідовне кругове обертання панорам) на YouTube. Такий ролик буде презентабельний на екранах телевізорів на рецепціях, у вестибюлях, біля інфобоксів тощо;
 • публікація сферичних панорам на YouTube в режимі перегляду 360;

 

На цьому далеко не кінець: аналогічними способами використовуємо інші соц мережі, групи в мессенджерах, електронні розсилка... Тут кому що ближче до душі.

Facebook

Google+

YouTube

Сфери актуального використання віртуальних турів

Об'єкти нерухомості

При продажі чи оренді житла, бізнес-центрів, квартир, котеджів вітруальні тури здатні відмінно продемонструвати вигідне розташування і всі ракурси об’єктів. Клієнти вперше отримають об’ємне враження без попередньго відвідування.

Готелі і мотелі

Затишні обстановки інтер’єрів номерів та ресторанів, хороший вигляд панорами з вікон, зручність конференц-залів - об’ємна демонстрація всіх переваг проживання здатна справити вирішальне враження.

Ресторани, бари, кафе і банкетні зали

Чим керуються люди коли вибирають місце де провести фуршет, затишно повечеряти, випити чашку кави чи провести час з друзями? Звичайно це внутрішня атмосфера закладу зі своїми оригінальними рішеннями та особливостями. Але як побачити це на етапі пошуку? Панорами інтер’єрів ідеально вирішать це питання.

Заклади проведення дозвілля та культурно-розважальні центри

Розважальні центри, ігрові кімнати, клуби, дискотеки, спортивні та фітнес центри, більярдні, салони краси, сауни.

Торгівельні центри

Магазини і салони, автосалони.

Культурно-освітні центри

Музеї, театри, виставкові зали, навчальні заклади, конференції, презентації, семінари.

Лікувально-оздоровчі центри

Санаторії та пансіонати, бази відпочинку, стоматології, медичні центри, СПА-ценри.

Туризм

Проведення екскурсій, визначні місця.

Промисловість та виробництво

Обладнання, технології та виробничий процес на відстані одного кліка

І ще багато інших сфер, де мабуть потрібно раз побачити.

Віртуальні 3D тури та сферичні 360° панорами

Івано-Франківськ

(066) 803 8170

(096) 197 9888

info@3dtour.if.ua

Віртуальні 3D тури та сферичні 360° панорами
Віртуальні 3D тури та сферичні 360° панорами
Віртуальні 3D тури та сферичні 360° панорами

Віртуальні 3D тури та сферичні 360° панорами